Čistiace obrúsky na oči pre psy VET´S BEST 100 ks

Vet's Best čistiace utierky na oči pre psy sú účinné a jemné pri odstraňovaní nečistôt a slzných škvŕn. 

8,50 €

Vet's Best čistiace utierky na oči pre psy sú účinné a jemné pri odstraňovaní nečistôt a slzných škvŕn. Čistiace utierky pre psov jemne a účinne odstraňujú nečistoty a pomáhajú rozpúšťať výtok z očí. Bezpečné a ľahko použiteľné utierky obsahujú upokojujúce Aloe vera. Už viac ako 30 rokov Vets's Best pripravuje prírodné ingrediencie, ktoré spoločne pomáhajú k väčšiemu pohodliu a ochrane vášho domáceho maznáčika. Bezpečné, rýchle a jednoduché použitie na odstránenie škvŕn od sĺz.

Skladovanie:  Skladujte v pôvodnom obale. Uchovávajte nádoby tesne uzavreté na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste. Uchovávajte mimo dosahu deti.

Použitie: Skladujte v pôvodnom obale. Uchovávajte nádoby tesne uzavreté na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste. Uchovávajte mimo dosahu deti.

Zloženie: Water, Propylene Glycol, Glycerine, Sodium Chloride, Aloe Vera Extract, Diazolidinyl Urea, D-Panthenol, Methylparaben, Propylparaben, Tocopheryl Acetate, Centrimonium Chloride

Výrobca: Vet's Best, The Bramton Company LLCBarnack House, Suite 2, Southgate Way, Orton Southgate, Peterborough, PE2 6GP