Čistiaci návlek na prst na uši pre psy VET´S BEST 50ks

50ks náprstkov na čistenie uší Vet´s Best čistiace utierky na uši pre psov sú bezpečné a ľahko sa používajú. 

8,30 €

50ks náprstkov na čistenie uší Vet´s Best čistiace utierky na uši pre psov sú bezpečné a ľahko sa používajú. Psie uši sú citlivé a musia sa starostlivo čistiť. Pravidelné používanie Vet´s Best náprstkov na čistenie pomôže zlepšiť hygienu uší vášho psa odstránením ušného mazu a nečistôt. Tento prírodný výrobok obsahuje upokojujúce Aloe Vera a je špeciálne navrhnutý tak, aby umožnil majiteľovi psíka jednoduchým utretím vyčistiť uši domáceho maznáčika. Už viac ako 30 rokov Vets's Best pripravuje prírodné ingrediencie, ktoré spoločne pomáhajú k väčšiemu pohodliu a ochrane vášho domáceho maznáčika.

Skladovanie: Skladujte v pôvodnom obale. Uchovávajte nádoby tesne uzavreté na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste. Uchovávajte mimo dosahu deti.

Použitie: Jemne utrite prístupnú časť ucha náprstkom. Opakujte s čistým náprstkom, ak je to potrebné. Používajte trikrát denne po dobu 1-2 dní, potom jedenkrát denne, kým nie je ušný kanál čistý. Rutinne používajte dvakrát týždenne, aby ste si udržali čisté uši.

Zloženie: Water, Propylene Glycol, Malic Acid, Glycerine, Dimethicone, Polysorbate 20, Diazolidinyl Urea, Benzoic Acid, Aloe Vera Gel, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, Witch Hazel Extract

Výrobca: Vet's Best,The Bramton Company LLCBarnack House, Suite 2, Southgate Way, Orton Southgate, Peterborough, PE2 6GP