Čistiaci návlek na prst na zuby pre psy VET´S BEST 50ks

50ks náprstkov na čistenie zubov Vet´s Best čistiace utierky na zuby pre psov sú alternatívou zubnej pasty pre psy. Poskytujú účinný spôsob čistenia zubov psov a udržujú dobrú hygienu ústnej dutiny. 

7,40 €

50ks náprstkov na čistenie zubov Vet´s Best čistiace utierky na zuby pre psov sú alternatívou zubnej pasty pre psy. Poskytujú účinný spôsob čistenia zubov psov a udržujú dobrú hygienu ústnej dutiny. Pravidelné používanie môže pomôcť kontrolovať tvorbu plukov, znížiť vznik zubného kameňa a podporiť čerstvý dych. Tieto špeciálne navrhnuté náprstky sú bezpečné a ľahko použiteľné, čo umožňuje majiteľovi psíka jednoduchým utretím vyčistiť zuby domáceho maznáčika. Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame používať denne. Už viac ako 30 rokov Vets's Best pripravuje prírodné ingrediencie, ktoré spoločne pomáhajú k väčšiemu pohodliu a ochrane vášho domáceho maznáčika.

Skladovanie: Skladujte v pôvodnom obale. Uchovávajte nádoby tesne uzavreté na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste. Uchovávajte mimo dosahu deti.

Použitie:  Predstavte svojmu psovi vôňu a štruktúru produktu. Jemne utrite zuby a ďasná krúživými pohybmi. V prípade potreby opakujte s čistými náprstkami. Vyčistite zuby denne pre čo najlepšie výsledky. Odporúčame vám, aby vaše domáce zviera pravidelne navštevovalo vášho veterinára na profesionálne prehliadky.

Zloženie: Water, Propylene Glycol, Chlohexidine Digluconate, Glycerin, Polysorbate 20, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Cornmint Oil

Výrobca: Vet's Best, The Bramton Company LLCBarnack House, Suite 2, Southgate Way, Orton Southgate, Peterborough, PE2 6GP