Yuup! Home - Roztok na čistenie očného okolia pre psy 150 ml

Roztok na čistenie očného okolia pre psy s prírodnými výťažkami zo zeleného čaju, lotosového kvetu a Eyebright vody. Proteíny získané z moringy semienok obmedzujú zachytávanie častíc znečistenia a smogu na srsti a zaisťujú dlhšie trvajúcu ochranu.

Objem: 150ml

9,60 €

Roztok na čistenie očného okolia pre psy s prírodnými výťažkami zo zeleného čaju, lotosového kvetu a Eyebright vody. Jemný čistiaci prostriedok je špeciálne navrhnutý na každodennú starostlivosť o očné okolie psov a mačiek. Ideálne na odstránenie sĺz z očného okolia, na základe pôsobenia zeleného čaju, upokojujúceho lotosového kvetu a destilovanej upokojujúcej vode s obsahom Eyebright vody. Proteíny získané z moringy semienok obmedzujú zachytávanie častíc znečistenia a smogu na srsti a zaisťujú dlhšie trvajúcu ochranu. Bez zápachu. BEZ ALKOHOLU, BEZ kyseliny boritej, BEZ parabénov a BEZ ftalátov. 

Návod na použitie: Naneste na tampón a jemne masírujte alebo potierajte OČNÉ OKOLIE. nepoužívajte v prípade ochorenia kože a LEN NA VONKAJŠIE POUŽITIE. 

Zloženie: AQUA (WATER), EUPHRASIA OFFICINALIS FLOWER/LEAF/STEM WATER, CAMELLIA SIneNSIS LEAF EXTRACT, neLUMBO NUCIFERA ROOT EXTRACT GLYCERIN, HYDROLYZED KERATIN, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, ASCORBYL PALMITATE, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, COCAMIDOPROPYL BETAIne, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETH1L, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL ALCOHOL.

Obsah balenia: 250ml

Výrobca: Cosmetica Veneta srl, Via Meucci, 50/52 36057 Arcugnano, Taliansko. Produkt schválený na použitie v EÚ