NOVINKA! Ozonoterapia & hydromasáž

Účinnosť ozonoterapie


Terapia ozónom pôsobí na kompletné zdravie psa a jeho imunitný systém. Ozonoterapia kombinovaná s hydromasážou má najväčší prínos pri liečbe rôznych kožných (plesne, kvasinky, baktérie, zápaly,...) a kardiovaskulárnych ochorení psov, pretože zlepšuje okysličenie krvi, povzbudzuje lymfatický a srdcovo-cievny systém, uľahčuje dýchanie, uvoľňuje stres a svalstvo. Pomáha pri hojení rán, otlakmi a zhrubnutou kožou, zapareninami, vredmi a inými kožnými zmenami, pomáha tiež zmierniť svrbenie a alergie. Dokáže usmrtiť i niektoré rady parazitov, alebo ich vývojové štádiá. 

Veľkým benefitom je obmedzenie nadmerného, či chronického pĺznutia a výrazna podpora rastu zdravej srsti. Počas vírenia otvoríme štruktúru chlpu a vpravíme doňho všetok materiál ktorý chlp potrebuje. Výsledok je až o 80% úbytok pĺznutia, okamžité presrstenie, úplné vyčesanie podsady, a jednoduché česanie dlhosrstých plemien. 


Pre koho je vhodná?


Procedúra je vhodná pre všetky, aj staršie psy, ktoré majú menej pohybu, prípadne reumatické problémy.  Pre psíkov, ktorí trpia rôznymi kožnými ochoreniami a alergiami. Taktiež je vhodná pri regenerácii po veľkej fyzickej a psychickej záťaži akú podstupujú napríklad služobné, výcvikové alebo výstavné psy. Je vhodná samozrejme aj pre psov so zdravou kožou, pre ktorých pôsobí procedúra preventívne. 


Procedúra obsahuje: bahennú masku, perličkovú kúpeľ s ozónom a hydromasážou, kúpanie (šampón + kondicionér), sušenie, česanie, čistenie očí a ušiek, zubná hygiena. Môže byť spojená aj so strihaním.